На Черкащині понад дві сотні школярів змагалися на «Стартах надій»
Спортивні ігри «Старти надій» відбулися днями в Городищі, що на Черкащині, на стадіоні «Колос».
Захід провели за програмою ХХІІІ комплексних навчально-виховних заходів серед школярів. Організували змагання відділення Національного олімпійського комітету України у Черкаській області за співпраці із обласним управління з фізичного виховання та спорту КФВС МОН України.
У іграх взяли участь 224 юнаків та дівчат, які представляли 16 команд Черкаської області, а саме: команди міст Черкаси, Ватутіно, Золотоноша, Канів, Сміла, Лисянського, Городищенського, Драбівського, Жашківського, Звенигородського, Кам’янського, Маньківського, Черкаського, Чорнобаївського, Шполянського районів та ОТГ с. Білозір’я. .
Змагалися школярі в метанні м’яча, стрибках у довжину, бігу на
Нагородження школярів відбулося в особистій першості та командній. У командному заліку І місце здобула команда міста Сміла, ІІ місце – міста Черкаси, ІІІ місце – Городищенський району.
Призерів змагань нагородили медалями, грамотами, подарунками Черкаського обласного управління з фізичного виховання та спорту КФВС МОН України та відділення Національного олімпійського комітету України у Черкаській області.
Нагородження провели відповідальний секретар обласного осередку НОК України Іван Урста та начальник Черкаського обласного управління з фізичного виховання та спорту КФВС МОН України Антоніна Саприкіна.
4-е березня 2026 р.В Україні запроваджують нову модель розвитку боксу: підписано Меморандум про співпрацю
4-е березня 2026 р.Do Like Olympians об’єднав юних черкаських фехтувальників
4-е березня 2026 р.Баскетбол, драйв та олімпійські цінності: як у Дніпрі пройшов #OlympicLab