Веслувальниця Юліана Путніна: «Олімпійський фестиваль – перший поверх, попереду – цілий десятиповерховий будинок»
05 Червня 2017 Поділитися
Веслувальниця Юліана Путніна: «Олімпійський фестиваль – перший поверх, попереду – цілий десятиповерховий будинок»

Майже 1,5 місяці залишилось до старту найголовнішої юнацької континентальної події літа – XIV Європейського юнацького олімпійського фестивалю (ЄЮОФ), що наприкінці липня пройде в угорському Дьорі.

Вже зовсім скоро стануть відомі всі імена збірної України, яка буде представлена у 6 видах спорту - легкій атлетиці, гімнастиці, велоспорті, веслуванні на байдарках і каное, дзюдо та плаванні.

До вашої уваги перші інтерв’ю щасливих володарів путівок на ЄЮОФ з веслування на байдарках і каное. Знайомтесь, Юліана Путніна з Харкова.

- Емоції дуже сильно переповнюють, - зізналася на початку бесіди спортсменка. – Я в захваті від того, що я зробила. Це мій перший великий крок в кар’єрі – я потрапила на олімпійський фестиваль. Для мене це велика честь.


- Яка дистанція вам складніше далася?

- 200 метрів. Мені зазвичай не вистачає останніх секунд. А дистанція 500 метрів дається мені легко – човен викочується та йде добре.

 

Сильно хвилювалися перед цими змаганнями?

- Дуже сильно переживала перед першою дистанцію – 500 метрів, а ось на спринт вийшла зовсім спокійною.

 

- Чого очікуєте від фестивалю?

- Це будуть змагання, на яких я хочу показати свій результат. Досягнути тієї цілі, яку є перед собою поставила. Я думаю, що у мене вийде.

 

- У жіночого каное зараз з’явився великий шанс в розвитку, адже був включений до олімпійської програми. Цікаво, а чого ви вибрали саме каное – доволі складний в плані фізичних затрат вид спорту?

- Дивлячись з чим порівнювати. Веслування на каное, вважаю, мені підходить. Чому б ні? У мене батьки займалися веслуванням – мама була чемпіонкою України.

 

- Ви зробили крок на міжнародну арену. Які цілі ставите в кар’єрі? Олімпійські ігри напевно є планах?

- Так, я планую потрапити на них. Попробувати свої сили. Звісно, хочу досягти таких успіхів, як Юрій Чебан, як Людмила Лузан. Треба з чогось розпочинати. Це був перший крок, перший етап, перший поверх. Попереду цілий десятиповерховий будинок, на який треба піднятися.

P.S. Дякує за підготовку матеріалу прес-службі Федерації каное України

Останнє в медіа