Стів Аокі виступить на церемонії відкриття Олімпійського фестивалю
09 Червня 2017 Поділитися
Стів Аокі виступить на церемонії відкриття  Олімпійського фестивалю

Вже зовсім скоро - 23 липня в угорському Дьорі відбудеться урочиста церемонія відкриття XIV літнього Європейського юнацького олімпійського фестивалю (ЄЮОФ).

Оргкомітет найголовнішої молодіжної спортивної події літа привідкрив завісу і поділився деякими сюрпризами, які очікуватимуть на всіх учасників церемонії відкриття.

«Це буде видовищне і захоплююче шоу, під час якого всі зможуть більше дізнатись про угорську культуру і культуру Дьору, але це буде представлено таким чином, щоб було цікаво молоді», - зазначив голова Оргкомітету, мер Дьору Жолт Боркай.

Однією з головних зірок церемонії відкриття стане відомий американський діджей Стів Аокі. Також на сцену вийдуть і місцеві театральні й музичні колективи різних жанрів.

Захід розпочнеться о 20:30 за місцевим часом і триватиме біля 2 годин. Загалом буде задіяно 300 танцюристів, акробатів, спортсменів, які братимуть участь у шоу.

 

Довідково:

 

XIV літній Європейський юнацький олімпійський фестиваль пройде з 23 по 30 липня 2017 року в угорському Дьорі.

2500 найсильніших атлетів віком від 14 до 18 років з 50 країн континенту боротимуться за нагороди найпрестижнішого юнацького форуму у 10 видах спорту, а саме: легкій атлетиці, спортивній гімнастиці, баскетболі, велоспорті, веслуванні на байдарках і каное, гандболі, дзюдо, плаванні, тенісі та волейболі.

Українські олімпійці братимуть участь у 6 з них: легкій атлетиці, гімнастиці, велоспорті, веслуванні на байдарках і каное, дзюдо та плаванні.

Останнє в медіа