Ілона Кушнірук: «Їду на Олімпійський фестиваль перемагати»
12 Червня 2017 Поділитися
Ілона Кушнірук:  «Їду на Олімпійський фестиваль  перемагати»

Старт XIV літнього Європейського юнацького олімпійського фестивалю невпинно наближається.

Ми продовжуємо вас знайомити зі спортсменами, які в угорському Дьорі представлятимуть Україну у складі юнацької олімпійської збірної.

До вашої уваги байдарочниця Ілона Кушнірук – єдина, хто здобула перемоги у всіх чотирьох фінальних заїздах (200 та 500 м) упродовж двох етапів відбору.

 

- Я не була впевнена на 100%, що виграю відбір, - зізналася спортсменка. - Але була мінімальна надія. Перед заключним етапом я сильно мандражувала, особливо перед початком перегонів на дистанції 500 метрів. Вона, як на мене, була головною та найважчою. Я виклалася без залишку. Зазвичай, у мене ще є сили. А цього разу сил взагалі не залишилося. Була дуже рада перемозі, до того ж, показала дуже гарний час як для мене, хоча і їхала проти вітру. На дистанції 200 метрів погано дала старт. А вже під час проходження у нас, говорячи по-веслувальницькі була «заруба». І мені це дуже сподобалось адже конкуренція - це дуже добре. Зараз я дуже задоволена.

 

- Підготовка була серйозною?

- Так, дуже. Ми знали, що є такий фестиваль, і тренери мене відповідним чином навантажували, щоб я підійшла до відбору повністю готовою.

 

- Чого ви чекаєте від Олімпійського фестивалю?

- Їду туди, щоб здобути перемогу.

 

- Які взагалі ставите цілі і в кар’єрі?

- Мені здається, що у кожного спортсмена одна ціль – Олімпійські ігри. І це найкраще, що може бути в моєму житті. Хотілось би, звісно, в Токіо-2020 потрапити, але ще маленька (посміхається).

Останнє в медіа