В рамках проекту OlympicLab для дітей відбулась пізнавальна екскурсія на навчально-спортивну базу
13 Червня 2017 Поділитися
В рамках проекту OlympicLab для дітей відбулась пізнавальна екскурсія на навчально-спортивну базу

Для дітей з малозабезпечених сімей міста Львова та Пустомитівського району в рамках проекту #OlympicLab у модулі «здоровий спосіб життя» відбулась пізнавальна екскурсія на навчально-спортивну базу літніх видів спорту МО України.

Як зазначає голова відділення НОК України у Львівській області Юрій Турянський, такі заходи, поширюють олімпійські ідеали та принципи, залучають молодь до олімпійського руху та пропагують здоровий спосіб життя.

Старший лейтенант, майстер спорту міжнародного класу з сучасного п’ятиборства Сергій Байталюк провів екскурсію та люб’язно розповідав дітям про всі види спорту які культивуються на цій базі, а дітвора не припиняла задавати запитання на які потребувала відповідей.

Також діти із великим задоволенням взяли участь у майстер-класі зі стрільби з лука який їм провів член національної збірної команди України, багаторазовий чемпіон та призер чемпіонатів та Кубків України Ярослав Мокрицький. У басейні спостерігали як тренуються юні плавці, у тирі відвідали тренування з кульової стрільби і ознайомились зі спортивною зброєю, у боксерській залі кожен намагався побити грушу та спробувати свої сили на тренажерах. В легкоатлетичному манежі з велотреком мали нагоду поспостерігати як проходить Чемпіонат України з велоспорту та по вболівати за «синьо-жовтих».

По завершенню екскурсії діти щиро подякували організаторам і подарували спортивній базі власноруч виготовлений олімпійський прапор, а взамін від НОК України отримали пам’ятні подарунки та футболки. Додому вирушили з позитивними емоціями і гарним настроєм.

Захід відбувся за сприянням навчально-спортивної бази літніх видів спорту МО України «СКА», служби у справах дітей львівської облдержадміністрації, управління фізичної культури та спорту облдержадміністрації.

Останнє в медіа