У Вишневому відбувся Олімпійський день
19 Червня 2017 Поділитися
У Вишневому відбувся Олімпійський день

17 червня у Вишневому на Київщині за ініціативи відділення Національного олімпійського комітету України у Київській області та за участю віце-президента НОК, Олімпійського чемпіона і члена Міжнародного Олімпійського Комітету Валерія Борзова відбувся Олімпійський день.

У заході взяли участь голова Київської обласної державної адміністрації Олександр Горган, голова Вишневої міської ради Ілля Діков, заступник міністра молоді та спорту України Ярослав Войтович, голова відділення НОК у Київській області Іван Куроченко, представники районів області, уславлені олімпійці.

Під час Олімпійського дня почесними гостями свята була закладена капсула під нове будівництво багатофункціонального фізкультурно-оздоровчого комплексу, а також посаджено дерево сакура напередодні Ігор ХХХІІ Олімпіади 2020 року, які відбудуться в японському Токіо.

На спортивному святі відбулися змагання з різних видів спорту, легкоатлетичний пробіг, а також різноманітні конкурси та вікторини на олімпійську тематику, святковий концерт та спортивно-масові заходи.

Учасники Олімпійського дню традиційно отримали пам'ятні сувеніри від НОК України.

Останнє в медіа