Юні гості завітали до Олімпійської домівки
20 Червня 2017 Поділитися
Юні гості завітали до Олімпійської домівки

Сьогодні за підтримки Комісії атлетів Національного олімпійського комітету та напередодні ХІV літнього Європейського юнацького олімпійського фестивалю, який пройде з 23 по 30 липня 2017 року в угорському Дьорі, до Олімпійського дому завітали юні гості.

На цей раз Олімпійська домівка відкрила двері дітлахам табору відпочинку «Дивосвіт» з денним перебуванням на базі спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням англійської мови № 165 міста Києва, асоційованої школи ЮНЕСКО.

Гостей зустріли голова Комісії атлетів НОК, медалістка Олімпійських ігор з легкої атлетики Олена Говорова, шеф місії української делегації на літньому ЄЮОФ-2017, дворазова призерка Олімпійських ігор з вітрильного спорту Олена Пахольчик, член Національної комісії України у справах ЮНЕСКО Вікторія Веселова та Молодий посол нашої команди в олімпійському Дьорі, срібний призер зимового Олімпійського фестивалю-2017 зі сноубордингу Гліб Мостовенко.

Уславлені спортсмени поспілкувалися з дітлахами про історію олімпійських змагань та проекти НОК України.

Напередодні літнього ЄЮОФ-2017 Гліб Мостовенко поділився своїми спогадами з зимового Фестивалю, побажавши юним гостям вболівати за українських спортсменів та займатися спортом.

По завершенні зустрічі дітлахи з рук наших успішних олімпійців отримали пам'ятні подарунки НОК.

Останнє в медіа