Віктор Корж удостоєний високої нагороди НОК

Сьогодні президент Національного олімпійського комітету Сергій Бубка вручив першому заступнику голови фізкультурно-спортивного товариства «Динамо» України, члену Виконкому НОК і голові Медичної комісії НОК Віктору Коржу високу нагороду олімпійського руху – медаль «За відданість олімпізму».
Віктор Корж відзначений за вагомий внесок у розвиток олімпізму, особистий вклад в підготовку чемпіонів і призерів континентальної й світової першостей, Олімпійських ігор, сприяння в розвитку спортивної інфраструктури, надання всебічної підтримки розвитку олімпійських видів спорту, створення належних житлово-побутових умов для провідних спортсменів та тренерів країни.
Відзначимо, що Віктор Петрович протягом багатьох років працює на благо розвитку українського спорту і олімпізму, а спортсмени-динамівці традиційно складають більшість складу Олімпійської команди України, прославляючи своїми досягненнями нашу країни у світі.
«Щиро вдячний за ту допомогу, яку Ви надаєте спортсменам у їх підготовці до найпрестижніших стартів – це і створення сприятливих тренувальних та соціально-побутових умов, медичне забезпечення, відновлення і розбудова спортивних споруд», - відзначив президент НОК під час нагородження.
1-е липня 2026 р.Чистий курс до ЮОІ Дакар-2026: НАДЦ разом з НОК України розпочав реалізацію антидопінгової програми
1-е липня 2026 р.Веслувальниця Людмила Лузан та стрільчиня Єлизавета Пивоварова — найкращі спортсменки червня за версією НОК України!
30-е червня 2026 р.Розум, швидкість та командний дух: як діти Луганщини провели Олімпійський день