На Буковині організовані заняття з «олімпійської освіти» для педагогів

Днями за ініціативи відділення Національного олімпійського комітету України в Чернівецькій області проведено лекційну пару з предмету «Олімпійська освіта» для слухачів курсів Інституту післядипломної педагогічної освіти Чернівецької області.
Сьогоднішня лекція пройшла для вчителів та викладачів фізичної культури на тему: «Інноваційна модель реалізації олімпійської освіти у навчально-виховному процесі». Пару проводив заступник Ради молодих вчених Чернівецького національного університету ім. Юрія Федьковича, заступник декана з наукової роботи та міжнародних зв’язків, кандидат наук з фізичного вихованні та спорту, відповідальний секретар відділення НОК Ярослав Галан.
Пара пройшла в гарній і робочій атмосфері, а слухачі отримали нові знання про організацію інноваційних заходів з олімпійської освіти в навчально-виховному процесі своїх навчальних закладів.
27-е серпня 2026 р.Відбулося чергове засідання Виконкому НОК України: основні рішення та питання порядку денного
27-е серпня 2026 р.До уваги представників медіа!
26-е серпня 2026 р.Олену Підгрушну обрано новою президенткою Асоціації олімпійців України