Сергій Бубка з робочим візитом відвідав Монголію

Президент Національного олімпійського комітету Сергій Бубка з робочим візитом відвідав Монголію.
В рамках програми відбулась зустріч з Президентом Монголії Халтмаагійн Баттулга, під час якої були обговорені питання розвитку спорту та олімпійського руху. Президент Монголії вручив Сергію Бубці за розбудову спорту високу державну нагороду країни – Орден «Полярна Зірка».
Відбулося підписання меморандуму про взаєморозуміння і співпрацю між Національними олімпійськими комітетами України і Монголії. Документ, який скріпили підписами Сергій Бубка та президент НОК Монголії Демчигжав Загдсурен, передбачає поглиблену взаємодію та обмін знаннями й ідеями з розвитку спорту і олімпізму.
Очільник українського НОК відвідав також Центральну спортивну школу Монголії, поспілкувався зі спортсменами і тренерами, взяв участь в семінарі з керівниками національних федерацій та спортивних шкіл країни, поділившись сучасними світовими спортивними тенденціями та українським позитивним досвідом. 
20-е червня 2026 р.В Стародавній Олімпії відбулась 66-та Міжнародна сесія для молодих олімпійських амбасадорів
22-е червня 2026 р.Майстер-класи від чемпіонів: Донецький спортивний коледж долучився до Олімпійського дня
22-е червня 2026 р.Масовий забіг, нові майстри спорту та стадіон: як Кропивницький відзначив Олімпійський день