«Do like Olympians» на веслувальній базі столиці
22 Жовтня 2017 Поділитися
«Do like Olympians» на веслувальній базі столиці

Спортивне свято «Do like Olympians» відбулося на базі з академічного веслування «Спартак» ДЮСШ «Київ» за сприянням керівництва та тренерів ДЮСШ й Київського міського відділення НОК України.

Розминка з олімпійцем для учнів шкіл Печерського району пройшла за участю дворазової призерки Олімпійських ігор з академічного веслування Світлани Мазій та учасника Ігор в Лондоні з академічного веслування Сергія Чиканова.

Діти з задоволенням слухали розповіді про спортивний шлях до успіху та мали можливість доторкнутися до історії Олімпійських ігор – олімпійського факелу 1980 року та спортивних нагород. Також дізнались більше про тренувальний підготовчий процес.

Майстер-клас з академічного веслування розпочався зі знайомства з тренажером «Концепт-2», далі, під керівництвом тренерів та спортсменів-інструкторів школярі спробували веслувати на спортивних човнах в парній четвірці. Відразу ж стала нагода продемонструвати засвоєний матеріал – змагання на спортивних тренажерах «Концепт-2».

Всі учасники заходу отримали подарунки від спонсора проекту The Coca-Cola Foundation та Київського міського відділення НОК України. Діти мали нагоду отримати автограф від видатних українських веслувальників та зробити фото на згадку про один з найпопулярніших заходів НОК України «Do like Olympians».

Останнє в медіа