На Запоріжжі розпочався новий відбірковий сезон «Олімпійського лелеченя-2018»
23 Жовтня 2017 Поділитися
На Запоріжжі розпочався новий відбірковий сезон «Олімпійського лелеченя-2018»

У Запорізькій загальноосвітній школі № 58 відбувся районний етап Всеукраїнського спортивно-масового заходу «Олімпійське лелеченя», що проводиться під егідою НОК України.

Вісімнадцять навчальних закладів Вознесенівського району представили близько 250 учнів для участі в змаганнях.

Під час урочистого відкриття заходу з вітальним словом до учасників дійства звернулася директор ЗОШ № 58 В. Шапка, який зазначив, що заняття спортом – це не лише розвиток сили, витривалості, швидкості та гнучкості, а й виховання патріотизму, мужності, цілеспрямованості, впевненості в своїх силах, формування характеру, які є важливими цінностями олімпійського руху.

Підтримати юних олімпійців прийшли прославлена спортсменка, бронзова призерка Олімпійських ігор зі стрибків у воду Олена Жупіна, а також головний спеціаліст відділення Національного олімпійського комітету в Запорізькій області Лариса Богомолова.

Після урочистостей розпочалася справжня боротьба витривалості, спритності, швидкості та командного духу.

Команди показали високий рівень фізичної підготовки, прагнення до перемоги, дійсно проявили себе справжніми спортсменами, готовими до чесної боротьби за звання бути кращими олімпійськими лелеченятами.

Переможцями районного етапу «Олімпійського лелеченя» виявилися учні ЗЗОШ «ОСНОВА» під керівництвом Т. Матвіїшиної, які були відзначені подарунками з олімпійською символікою.

 

Останнє в медіа