У Нікополі пройшов черговий етап проекту «Do like OLYMPIANS»
23 Жовтня 2017 Поділитися
У Нікополі пройшов черговий етап проекту «Do like OLYMPIANS»

Школу №6 Нікополя, що на Дніпропетровщині, було обрано не випадково для проведення чергового етапу проекту «Do like OLYMPIANS». Бо саме ця школа на чолі із своїм вчителем фізкультури Андрієм Думанським разом із сусідами із Кам’янської школи Нікопольського району цьогоріч вибороли право захищати честь Дніпропетровської області на Всеукраїнському фіналі іншого проекту – «Олімпійське лелеченя». Й разом, спільними зусиллями зайняли у неофіційному командному заліку третє призове місце.

Тому в ряді заходів, які обласне відділення НОК України в Дніпропетровській області організувало, була й олімпійська розминка у цій школі. Провели її спільними зусиллями виконавчий директор олімпійського відділення Олександр Дювбаков та вчитель фізкультури Андрій Думанський.

Викладачі запропонували дітям виконати не традиційну зарядку, а більш професійну, направлену на тренування витривалості й силових якостей. Кожен учасник витримав напруження, й виконав той мінімум, що їм був запропонований. А для «заминки» діти окупували всі доступні на спортивному стадіоні школи турніки, рукоходи, буми, тощо. Що ще раз доводить – спорт це модно!

Кожен учасник дійства отримав у подарунок футболки та диски від НОК України та спонсора заходу – компанії Coca Cola.

Останнє в медіа