На Сумщині вчили школярів харчуватись розумно
25 Жовтня 2017 Поділитися
На Сумщині вчили школярів харчуватись розумно

Учора, 23 жовтня, у навчально виховному комплексі №41 «Райдуга» відбувся один із модулів проекту #OlympicLab - «Eatsmart», який реалізується Національним олімпійським комітетом України за підтримки Міжнародного Олімпійського Комітету.

В гості до школярів завітали: голова відділення Національного олімпійського комітету України в Сумській області Олена Петрова; майстер спорту України міжнародного класу з легкої атлетики Вікторія Кащеєва та майстер спорту, фіналіст чемпіонату Європи з легкої атлетики Володимир Супрун.

Навчальний урок провів доцент Кафедри здоров’я людини та фізичної реабілітації Олександр Міхеєнко, який розповів дітям основні моменти правильного харчування, необхідність вживання здорової їжі та наслідки, що можуть бути при довготривалому прийомі шкідливих продуктів. Модуль проводився у цікавій ігровій формі з використанням яскравих слайдів.

Після короткої лекції про харчування діти давали відповідь на квест-опитування по матеріалу представленому на занятті, провели ряд конкурсів, а саме: збирання пазлів на швидкість; естафета «Знайди правильні продукти», де необхідно було вибрати продукти, які підходять для варіння борщу та компоту, а також всі брали участь у веселій руханці.

На завершення заходу почесні гості вручили учасникам спортивного свята подарунки від Національного олімпійського комітету України – блокноти, ручки, олімпійські щоденники, календарі, сувеніри з олімпійською символікою.

Останнє в медіа