На Прикарпатті дебютував «Олімпійський квінтет»
25 Жовтня 2017 Поділитися
На Прикарпатті дебютував «Олімпійський квінтет»

У спортивному залі Косівської ЗОШ I-III ступенів №1 відбулися перші на Івано-Франківщині змагання «Олімпійський квінтет» на призи чемпіона світу та Європи з гирьового спорту Миколи Рабинюка. Проводилися вони також з нагоди відзначення Дня захисника України.

Особливістю цього заходу було те, що кожну команду представляли не тільки школярі, але й вчитель фізичної культури. Як відомо, музичний термін «квінта» означає ансамбль із п’яти виконавців, тому кожна команда складалася з п’яти учасників за формулою (вчитель + 2 хлопці та 2 дівчини). Вони змагалися у восьми видах програми. Здебільшого це були естафети, ігри спортивно-розважального характеру та вікторина «Знавець олімпійського спорту».

На перше спортивне свято такого роду з’явилися поки що чотири команди (Яблунівська, Микитинецька, Косівська №1 та Соколівська загальноосвітні школи). У такій послідовності і розташувалися команди у підсумковому протоколі за результатами змагань. Але маємо надію, що цей незвичний захід обов’язково набуде більшої популярності серед любителів здорового способу життя.

А завершилось спортивне свято турніром з міні-футболу та товариською зустріччю між командами вчителів й учнів з баскетболу. Усіх учасників та призерів змагань нагородили грамотами Косівської райдержадміністрації, а команди-призери отримали подарунки – баскетбольні та волейбольні м’ячі.

Після урочистого нагородження учасників «Олімпійського квінтету» Микола Рабинюк, який напередодні свята відзначив своє 70-річчя, коротко розповів про свої спортивні здобутки і зазначив: «Я щиро вдячний усім, хто завітав на таке цікаве свято спорту. Такі змагання є неабияким досвідом для вдосконалення своєї спортивної майстерності та вправності, а коли поруч з юними школярами за перемогу ведуть боротьбу їхні наставники  – це завжди зворушливо та цікаво. Сподіваюся, що перші, свого року інноваційні змагання, ми обов’язково проведемо на обласному, а можливо і на Всеукраїнському рівнях».

Останнє в медіа