Наші байдарочники та каноїсти провели перший раунд національного відбору на Юнацькі Олімпійські ігри
02 Листопада 2017 Поділитися
Наші байдарочники та каноїсти провели перший раунд національного відбору на Юнацькі Олімпійські ігри

В Миколаєві в рамках Всеукраїнських змагань з веслування на байдарках і каное відбувся перший етап відбору на ІІІ літні Юнацькі Олімпійські ігри (ЮОІ), які в жовтні 2018 року пройдуть в аргентинському Буенос-Айресі.

Відбір юних веслувальників 2002-2003 року народження пройшов на дистанції «вісімці» - саме в цьому виді будуть змагатися учасники Юнацької Олімпіади-2018.

Переможцями стали Ельвіра Гришакова (каное), Василина Калитюк (каное), Валерій Вічер (байдарка) та Тарас Кузик (каное). Вони, а також хлопці та дівчата, які посіли другі місця – Анастасія Маліновська, Аміна Паламарчук, Олексій Мамченко та Володимир Джалілов є претендентами для участі у світовій кваліфікації.

Цей міжнародний старт, на якому 4 українських спортсмена боротимуться за ліцензії для нашої країни на ЮОІ-2018, відбудеться в Барселоні 12-14 квітня наступного року.

У разі здобуття в Іспанії нашими юними байдарочниками та каноїстами заповітних олімпійських перепусток на Юнацькі ігри, буде проведений ще один, фінальний, етап національного відбору.

Останнє в медіа