Оголошені імена найкращих спортивних фотографів країни
08 Листопада 2017 Поділитися

Комісія Національного олімпійського комітету України «Засоби масової інформації та пропаганда олімпійського руху» разом з професійним журі у складі відомих спортивних фотографів і олімпійців підвели підсумки XI Всеукраїнського конкурсу спортивної фотографії і визначили найкращі спортивні світлини за підсумками 2017 року.

84 автори з усіх регіонів нашої країни надіслали понад 330 робіт, які і визначали найкращих у трьох номінаціях – професіонали, фотографи-аматори і діти (до 16 років).

Слід відзначити, що цьогоріч у конкурсі брала участь рекордна кількість учасників та областей України за всю його одинадцятирічну історію існування. Тому експертному журі було нелегко визначити трійку найкращих.

Після детального обговорення переможцями та призерами XI Всеукраїнського конкурсу спортивної фотографії стали:

 

Фотографи-професіонали:

1 місце – Осіпов Олександр (Харків)

2 місце – Нестеренко Андрій (Київ)

3 місце – Банделюк Марина (Одеса)

 

Фотографи-аматори:

1 місце – Тарасов Тарас (Хмельницький)

2 місце – Калита Іван (Чернігів)

3 місце – Іваницький Денис (Львів)

3 місце – Сетьян Жаннетта (Харків)

 

Діти (до 16 років):

1 місце – Кабаєва Софія (16 років, Узин, Київська область)

2 місце – Циганчук Андрій (15 років, Чернівці)

3 місце – Аніськов Андрій (12 років, Хмельницький)

3 місце – Волощук Катерина (12 років, Чернівці)

 

З роботами, які визначені найкращими, можна ознайомитись на офіційному сайті НОК України за посиланням http://noc-ukr.org/photogalleries/peremozhci_ta_prizeri_fotokonkursu_2017/.

Нагородження авторів найкращих спортивних фоторобіт-2017 відбудеться у січні наступного року. Про час та дату нагородження буде повідомлено пізніше. Слідкуйте за інформацією на нашому сайті.

Дякуємо усім учасникам конкурсу! Бажаємо переможцям та призерам подальших творчих успіхів, а тім, хто зупинився за крок до перемоги, – не здаватись і спробувати свої сили вже у наступному фотоконкурсі.

Останнє в медіа