В Києві відбувся семінар з питань менеджменту і PR
14 Листопада 2017 Поділитися
В Києві відбувся семінар з питань менеджменту і PR

Сьогодні в приміщенні Міністерства молоді та спорту представники національних федерацій з видів спорту взяли участь у семінарі з питань менеджменту і PR, який організований Національним олімпійським комітетом України, Міністерством молоді та спорту України та Спортивним комітетом України.

На початку заходу учасників привітали президент НОК України Сергій Бубка, Міністр молоді та спорту Ігор Жданов, президент Спортивного комітету України Ілля Шевляк, перший заступник Міністра, віце-президент і голова Комісії НОК по роботі зі спортивними федераціями Ігор Гоцул.

«Співпраця із федераціями та їх підтримка – один із пріоритетів діяльності НОК. Ми прагнемо до постійного вдосконалення і розвитку у своїй діяльності, а також сприяємо підвищенню ефективності роботи національних олімпійських федерацій. Ми хочемо бачити федерації самостійними, сильними, дієвими, які б взяли більше відповідальності за розвиток своїх видів спорту», - сказав керманич НОК.

Він додав: «Актуальним питанням є підвищення кваліфікації менеджменту федерації, в тому числі в сфері маркетингу, PR, організації змагань, зацікавлення глядачів, потенційних спонсорів та партнерів, засобів масової інформації. Для популяризації виду спорту, підвищення інтересу з боку громадськості необхідно створювати цікавий продукт, змагання повинні бути яскравим шоу», - побажавши учасникам семінару винести з сьогоднішнього заходу для себе щось корисне та інтегрувати цей досвід у власну роботу.

На семінарі досвідчені спікери обговорили зі спеціалістами сфери актуальні питання щодо менеджменту і PR в спорті, а саме: робота з медіа та ТБ, тайм-менеджмент, підготовка до продажу та ведення переговорів, нематеріальна мотивація персоналу, нові можливості в організації навчально-тренувальних зборів, міжнародні грантові можливості для спортивних федерацій тощо.

В рамках семінару начальник управління олімпійського руху НОК України Анна Сорокіна в своєму виступі на тему «Використання соціальної реклами, як способу поширення олімпійських цінностей та популяризації видів спорту» розповіла про діяльність НОК в цьому напрямку й презентувала колегам його нову всеукраїнську соціальну компанію.

В рамках цієї програми НОК в партнерстві з компанією «Кока-Кола Фаундейшн» та ФільмЮА розробили 7 соціальних короткометражних фільмів, що розкривають 7 олімпійських цінностей, серед яких Повага, Дружба, Натхнення, Рівність, Досконалість, Сміливість, Завзятість.

Останнє в медіа