Всеукраїнський проект #OlympicLab завітав до черкаської школи №28
05 Грудня 2017 Поділитися
Всеукраїнський проект #OlympicLab завітав до черкаської школи №28

Днями у спеціалізованій школі №28 ім. Т. Шевченка відбувся Всеукраїнський проект Національного олімпійського комітету #OlympicLab.

До учнів 7 класу завітали майстер спорту України з легкої атлетики, викладач Черкаського національного університету ім. Б. Хмельницького Денис Нечипоренко та майстер спорту України зі стрільби з лука, стипендіат Національного олімпійського комітету України Олександр Гнатенко.

Спортсмени представили модуль «ментальне тренування», під час якого учні мали можливість детально ознайомитися з методами ментального тренування та спробувати деякі методи під час самого тренінгу. Також Денис Нечипоренко розповів учням про свої улюблені методи ментального тренування, які він особисто використовує під час занять спортом.

«Дуже приємно долучатися до проекту #OlympicLab, адже завдяки йому є можливість поділитися власним досвідом та ознайомити молодь зі знаннями, які в подальшому сприятимуть розвитку не лише в спорті, а й житті», - зазначив Денис Нечипоренко.

Всіх учасників #OlympicLab представники відділення Національного олімпійського комітету України в Черкаській області відзначили подарунками.

 

Останнє в медіа