Ментальне тренування для юних плавців Вінниччини
05 Грудня 2017 Поділитися
Ментальне тренування для юних плавців Вінниччини

4 грудня у Вінниці відбулася зустріч із дворазовим срібним Олімпійським призером, учасником чотирьох Олімпіад плавцем Павлом Хникіним, який нині обіймає посаду голови відділення НОК України у Вінницькій області.

Знаменитий спортсмен провів у міському Палаці дітей та юнацтва «ментальне тренування» в рамках проекту НОК України #OlympicLab.

Його слухали два десятки юних плавців. Павло Хникін розповів про початок і становлення своєї cпортивної кар’єри. Майбутній чемпіон не хапав зірок з неба, був хворобливою дитиною. На плавання Павла записали батьки, щоб загартувати. Але завдяки силі волі, працьовитості й наполегливості він крок за кроком покращував свої результати і згодом вийшов на високий рівень майстерності. Далі також не бракувало проблем, через що вінничанин не раз збирався закинути великий спорт. Приміром, під час навчання в інституті Павлу Хникіну доводилося тренуватися в басейні на одній доріжці з малечою, тобто умови для підготовки були спартанськими. Які ставити перед собою цілі у спорті та яким чином їх досягати, олімпієць розповів майбутнім чемпіонам.

«Результат спортсмена на 50% залежить від психологічного настрою. На це значною мірою впливає тренер, особливо у молодих плавців. У своїй спортивній кар’єрі я досягав вершин методом спроб і помилок. Адже мої однолітки тривалий час виступали сильніше. І мені постійно доводилося їх наздоганяти», - поділився Павло Хникін.

Всі учасники ментального тренування отримали «Олімпійський путівник» та сувенір від відділення Національного олімпійського комітету України у Вінницькій області.

Останнє в медіа