У СЗШ №6 міста Нікополь дітям розказували про волонтерський рух
07 Грудня 2017 Поділитися
У СЗШ №6 міста Нікополь дітям розказували про волонтерський рух

До Дня збройних сил України, який наша країна відзначала вчора, та до Міжнародного дня волонтера, що був напередодні, у середній загальноосвітній школі №6 міста Нікополь дітям в рамках одного з модулів проекту НОК України #OlympicLab розказували про волонтерський рух.

У гості до учнів 5-6 класів завітали виконавчий директор відділення НОК України в Дніпропетровській області Олександр Дювбаков та старший лейтенант танкових військ ЗСУ, воїни АТО Андрій Терещенко.

Андрій Терещенко з середини знає, що таке бойові дії та брав у них участь. За словами воїна, дуже велике значення, особливо на початку військових дій, мав волонтерський рух, який усілякими способами та методами підтримував наших солдат, надавав допомогу, і вони це відчували. Тому Андрій Володимирович акцентував тему свого спілкування з дітьми, хто в майбутньому буде будувати нашу країну, саме на темі волонтерства, його ролі та важливості у сучасному суспільстві. Волонтерство - не тільки як допомога на війні, але й насамперед у повсякденному житті, медицині, спорті та інших сферах.

Діти слухали доповідача дуже уважно, а сама інформація була як цікавою, так і актуальною відповідно до нашого сьогодення. Після проведеної зустрічі всі школярі отримали від голови відділення НОК України у Дніпропетровській області Андрія Павелка індивідуальні подарунки з олімпійською символікою. Також обласний осередок Національного олімпійського комітету України висловлює подяку своєму технічному партнеру – мережі АЗС SKY, дякуючи якому вони мали змогу дістатись у «козацький край» Дніпропетровщини.

Останнє в медіа