Олімпійський рух на Чернігівщині підбив підсумки роботи за 2017 рік
08 Грудня 2017 Поділитися
Олімпійський рух на Чернігівщині підбив підсумки роботи за 2017 рік

Відбулось чергове засідання ХІІ Асамблеї відділення Національного олімпійського комітету України в Чернігівській області.

У роботі брали участь голова осередку НОК, голова Чернігівської ОДА Валерій Куліч, перший заступник голови відділення НОК, директор департаменту сім’ї, молоді та спорту ОДА Ніна Лемеш, заступник голови Відділення НОК України в Чернігівській області, начальник управління у справах сім'ї, молоді та спорту міської ради Андрій Дериземля, відповідальний секретар осередку Дмитро Пиріжок, члени відділення Національного олімпійського комітету України в Чернігівській області, представники міських і районних відділень НОК, федерацій олімпійських видів спорту, почесні члени відділення НОК України в Чернігівській області.

Засідання розпочали саме із нагородження найкращих: вручили подяки Національного олімпійського комітету України за вагомий внесок у розвиток та пропаганду олімпійського руху в Україні; грамоти та грошові винагороди спортсменам за високі спортивні досягнення за підсумками виступів на міжнародних змаганнях у 2017 році; відзначили кращих спортсменів вересня та жовтня місяця за підсумками конкурсу відділення НОК України в Чернігівській області; вручили подяки спортивному активу відділення НОК України в Чернігівській області за розвиток та популяризацію олімпійського руху в області .

У першому питанні порядку денного Ніна Лемеш презентувала учасникам зборів результати роботи за рік та окреслила напрямки подальшого розвитку олімпійського руху на Чернігівщині – залучення дітей та молоді до занять фізичною культурою і спортом, організація і проведення спортивно-масових заходів, підтримка професійних спортсменів та інше. 

Також члени Асамблеї заслухали звіт ревізійної комісії відділення НОК України в Чернігівській області за 2017 рік, затвердили кошторис осередку на наступний рік та обрали нових членів відділення Національного олімпійського комітету у Чернігівській області.

За звітний період було збільшено кількість проведених заходів під олімпійськими гаслами, а це значить, що залучено ще більше дітей та молоді до ідей олімпізму та занять фізичною культурою і спортом. Відділення постійно підвищує організаційний та професійний рівень проведення заходів, спрямованих на розбудову олімпійського руху.

Відділення дякує за розуміння та співпрацю спонсорам, а саме ПАТ «САН ІнБев Україна» директора Чернігівського відділення Миколу Карахтанова.

Багато чого зроблено та ще багато чого належить зробити.

 

 

Останнє в медіа