Волонтерський рух у запорізькій ЗСШ №100
08 Грудня 2017 Поділитися
Волонтерський рух у запорізькій ЗСШ №100

Учні Запорізької спеціалізованої школи І-ІІІ ст. №100 долучились до волонтерського руху завдяки Всеукраїнському проекту Національного олімпійського комітету України #OlympicLab.

Даний проект включає в себе 6 етапів, серед яких: ментальне тренування, олімпійський чат, семінари щодо здорового способу життя, практичні заняття про правильне харчування (Eat smart), знайомство школярів із історією та філософією олімпізму, волонтерський рух.

Гостями останнього модулю стали випускники ЗСШ №100, які прославляють наш край на змаганнях всеукраїнського та світового рівня: майстер спорту України, учасниця чемпіонату світу та кваліфікаційного турніру до Олімпійських ігор в Ріо-де-Жанейро з пляжного волейболу Євгенія Щипкова, багаторазовий переможець чемпіонатів України з баскетболу Володимир Биков, срібний призер чемпіонату Європи з волейболу Олена Перебійніс.

У заході взяли участь заступник директора з навчально-виховної роботи - Климова Тетяна Михайлівна; вчителя з фізичної культури: Щипкова Зоя Вікторівна; Бикова Анжеліка Володимирівна; Дерев’янко Владислав Валерійович та Подопрійгора Оксана Володимирівна.

Почесні гості поділилися зі школярами своїми життєвими та спортивними історіями, відповіли на усі запитання, брали активну участь у розвагах та естафетах, надихнувши підростаюче покоління на досягнення нових висот.

Головною метою заходу було привернення уваги дітей саме до волонтерської діяльності, яка є основою побудови та розвитку громадянського суспільства. Вона втілює в себе найшляхетніші прагнення людства – миру, свободи, безпеки та справедливості для всіх людей. Волонтери важливі для кожного суспільства, тому що вони працюють без користі для себе, показуючи тим самим, що є ще в житті речі більш цінні ніж отримання матеріальної нагороди.

Долучились до свята майже 400 чоловік, 150 з яких брали безпосередню участь у проекті. Це були і веселі старти, і футбол, і естафети, ігри та розваги. Змагались учні як молодших так і старших класів. Команди з футболу мали у складі як хлопчиків так і дівчат різного віку. Усі діти залишились задоволені святом, а деякі з них виявили бажання приєднатись до волонтерського руху.

По завершенню, гості свята побажали дітям нових перемог, а учасники #OlympicLab були відзначені подарунками від обласного відділення Національного олімпійського комітету України у Запорізькій області.

 

Останнє в медіа