Олімпійський урок та #OlympicLab в Кам’янській ЗОШ Нікопольського району
11 Грудня 2017 Поділитися
Олімпійський урок та #OlympicLab в Кам’янській ЗОШ Нікопольського району

В останні десятиріччя футбол у світі, і зокрема в Україні, розвивається не лише як улюблена гра мільйонів, а як соціальне явище, що впливає на різні сторони життя суспільства, а не тільки на його спортивну складову.

Саме тому, з метою популяризації здорового способу життя, підтримання чудових футбольних традицій та ідей олімпізму в Кам’янській ЗОШ, залучення юнаків та дівчат до систематичних занять фізичною культурою і спортом, зокрема футболом, в навчальному закладі відбувся Олімпійський урок та модуль проекту НОК України #OlympicLab з гравцем Національної жіночої збірної України з футболу, землячкою школярів Ольгою Басанською та її першим тренером Віталієм Міняйлом.

Захід був проведений завдяки підтримці партнера відділення Національного олімпійського комітету України в Дніпропетровській області – мережі АЗС SKY.

Футболістка та її тренер розповіли про нелегкий шлях дівчини до національної команди. Про титанічну працю, про футбольні традиції козацького краю, про людей які допомогли досягти високих результатів. Багато цікавих запитань було задано спортсменці й учнями сьомого класу. Для музею спортивної слави Нікопольщини Оля подарувала футболку збірної України в якій вона виступала з автографом.

А в спортивній залі в рамках проекту #OlympicLab пройшов майстер-клас з футболу, де Ольга продемонструвала техніку володіння м’ячем, жонглювання, удари головою, штрафні удари, пенальті тощо. Воротар (Білик Данило – капітан команди «Олімпійське лелеченя» – 2016 року-призера Всеукраїнських змагань) також майстерно парирував удари зірки жіночого футболу. Після майстер-класу учні взяли у неї автографи і сфотографувалися з відомою спортсменкою.

На пам’ять про зустріч представники відділення НОК України в Дніпропетровській області подарували Ользі кепку з логотипом Національного олімпійського комітету України та іншу олімпійську атрибутику.

Останнє в медіа