Новини
Наші біатлоністки здобули «срібло» етапу Кубка світу в Хохфільцені
10-е грудня 2017 р.

На другому етапі світового Кубка з біатлону наш «золотий» квартет Олімпійських ігор-2014 у складі Віти Семеренко, Юлії Джими, Валі Семеренко та Олени Підгрушної поповнив скарбничку збірної України черговою медаллю.
В австрійському Хохфільцені в естафетній гонці наші дівчата здобули «срібло».
Президент Національного олімпійського комітету України Сергій Бубка привітав українських спортсменок, тренерський склад збірної та Федерацію біатлону України на чолі з Володимиром Бринзаком з чудовим здобутком, побажавши подальших успіхів на шляху до олімпійського Пхьончхану-2018.
Останні новини
20-е червня 2026 р.В Стародавній Олімпії відбулась 66-та Міжнародна сесія для молодих олімпійських амбасадорів
22-е червня 2026 р.Майстер-класи від чемпіонів: Донецький спортивний коледж долучився до Олімпійського дня
22-е червня 2026 р.Масовий забіг, нові майстри спорту та стадіон: як Кропивницький відзначив Олімпійський день
Спонсори та партнери НОК України