Річницю народження НОК у Вінниці відзначили олімпійським квестом
23 Грудня 2017 Поділитися
Річницю народження НОК у Вінниці відзначили олімпійським квестом

У Вінниці вперше провели олімпійський квест. Захід присвятили річниці створення Національного олімпійського комітету України. Він пройшов у ТРЦ «Мегамолл». Спортивне свято організувало відділення НОК України у Вінницькій області. Його підтримали партнери: «Вінінтермед», ТМ «Ласунка», медіа-корпорація RIA, школа англійської мови «Флеш», ГО «Національний корпус», Вінницька молодіжна рада і департамент освіти Вінницької міської ради.

«Ми пробуємо нові способи залучення дітей та молоді до фізичної культури і спорту. В олімпійському квесті беруть участь навіть ті, хто ніколи цікавився і не займався жодним видом спорту. Щоб заохотити учасників, всі без винятку отримають призи від наших партнерів. Це напої Coca Cola», – сказав голова відділення НОК України у Вінницькій області Павло Хникін.

На старт вийшли близько півтисячі дітей шкільного віку, учні 1-9 класів. Перед початком змагання з ними провели олімпійську зарядку «Do like Olimpians».

Діти змагалися у п’яти конкурсах: підіймання тулуба (за хвилину), стрибках у довжину з місця, стрибках на скакалці, віджиманні (в упорі лежачи) і олімпійській вікторині. Окремо визначалися кращі серед хлопців і дівчат у п’яти вагових категоріях. Цікаво, що в багатьох вправах зберігалася гендерна рівність – приміром, хлопці переважно непогано стрибали зі скакалкою.

Його проводив голова відділення НОК України у Вінницькій області Павло Хникін разом із партнерами змагання.

Призери у кожній категорії підіймалися на п’єдестал, отримували грамоти і медалі та подарунки від спонсорів. Окремим був залік серед шкіл, де було найбільше призерів. Перші три були нагороджені комплектами м’ячів і кубками – це школи № 27, № 22 і № 32.

Останнє в медіа