На Черкащині обговорили стратегію розвитку з видів спорту
11 Січня 2018 Поділитися
На Черкащині обговорили  стратегію розвитку з видів спорту

У Черкасах відбулося обговорення стратегії розвитку видів спорту регіону.

Учасниками діалогу стали заступник голови Черкаської обласної державної адміністрації Костянтин Омаргалієв, начальник управління у справах сім’ї, молоді та спорту ОДА Максим Зеленський, заступник начальника управління Катерина Коваленко, голова відділення Національного олімпійського комітету України в Черкаській області Андрій Більда, представники комунальних закладів спортивного спрямування, фізкультурно-спортивних товариств, обласних дитячо-юнацьких спортивних шкіл, обласних федерацій з видів спорту.

Кожен представник спортивних організацій мав можливість озвучити свою позицію та внести пропозиції щодо розвитку певного виду спорту на Черкащині.

Головними питаннями, що були озвучені учасниками обговорення, - це збільшення обласних спортивних стипендій, забезпечення спортсменів екіпіруванням та обладнанням, забезпечення участі спортсменів у всеукраїнських змаганнях й організацію підготовки до міжнародних змагань.

На основі озвучених та обговорених пропозицій представниками спортивної спільноти буде розроблена обласна стратегія, спрямована на розвиток спорту Черкащини.

В рамках обговорення стратегії розвитку видів спорту відбулося звітування начальника управління у справах сім’ї, молоді та спорту Черкаської обласної державної адміністрації Максима Зеленського, який розповів про виконану роботу управління протягом 2017 року, фінансові витрати та відзначив досягнення спортивних організацій області.

Останнє в медіа