Різдвяний спортивний калейдоскоп в Одесі
11 Січня 2018 Поділитися
Різдвяний спортивний калейдоскоп в Одесі

Справжнє різдвяне свято для дітей з багатодітних сімей Малиновського району Одеси провело відділення Національного олімпійського комітету України разом з обласним центром фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх».

Спортивні дійства розпочалися новорічними вітаннями, масовою руханкою, веселим хороводом. А потім енергійні, та завзяті дітки з радістю та легкістю долали одну за одною спортивні естафети, демонстрували свою кмітливість, влучність, швидкість. Адже попереду на них чекали несподівані спортивні сюрпризи, зустріч з Дідом Морозом і Снігуронькою й подарунки.

Калейдоскоп різних спортивних конкурсів переплітався з піснями, віршами, танцями, підготовленими дітками для Діда Мороза.

Усіх присутніх переповнювали позитивні емоції. Більше 60 дітей віком від 2 до 15 років разом з батьками та громадською організацією багатодітних «Надія» дякували організаторам заходу.

Спортивно-різдвяне свято дійсно стало казковим.

Всі діти отримали смачні, солодкі подарунки від КП «Парки Одеси». Їх емоції , чудовий настрій, мрії та бажання залишаться у пам’яті та у посмішках на фотографіях.

Останнє в медіа