Завдяки сотням дітей ожили піктограми видів спорту Юнацької Олімпіади-2018
19 Січня 2018 Поділитися
Завдяки сотням дітей  ожили піктограми видів спорту  Юнацької Олімпіади-2018

Більше 500 студентів брали участь у проекті, який є частиною культурної, освітньої та спортивної програми III літніх Юнацьких Олімпійських ігор (ЮОІ), що з 6 по 18 жовтня проходитимуть у аргентинському Буенос-Айресі.

Результат цієї роботи – 34 піктограми видів спорту, які будуть включені у змагальну програму ЮОІ. Це стало можливим завдяки винахідливістю та спостережливістю учнів початкової школи у Буенос-Айресі. Завдання було із нелегких, вони мали зобразити атлета в позі, пов’язаній з видом спорту в одному безперервному русі, не піднімаючи олівця.

З деякими піктограмами виникали певні складнощі, в основному це ті, що символізують види спорту, які вперше включені до програми Ігор, але діти за підтримки своїх вчителів все ж впорались.

«Діти та молодь є центром Ігор у Буенос-Айресі і наша мета була показати це під час розробки піктограм. Ці зображення – подарунок від наших школярів усім спортсменам світу», - підкреслив голова Оргкомітету III ЮОІ-2018 Герардо Верхайн.

Даним проектом опікувались також і дизайнерське агентством Prójimo, аргентинські спортивні федерації, десятки молодих місцевих атлетів.

Зроблені малюнки були передані 500 студентам державних та приватних шкіл, які разом з графічними дизайнерами вже приходили до спільного знаменника. Після чотиримісячної роботи піктограми були схвалені міжнародними федераціями кожного виду спорту.

Останнє в медіа