Претенденти на участь в Юнацьких Олімпійських Іграх-2018 з триатлону зустрінуться у Харкові
22 Січня 2018 Поділитися
Претенденти на участь в Юнацьких Олімпійських Іграх-2018 з триатлону зустрінуться у Харкові

25 січня стартує сезон великого триатлону в Україні! Однак, на відміну від кількох попередніх років, цього разу перший старт змагального року відбудеться не в Одесі.

Зимовий чемпіонат країни  з триатлону (акватлону) серед юніорів, юнаків та кадетів прийматиме в себе Харків.

За словами віце-президента місцевої обласної федерації триатлону Володимира Сидоренка, вся необхідна інфраструктура міста нині у відмінному стані й готова приймати змагання. Додамо, що біговий сегмент відбуватиметься в манежі стадіону ХТЗ, а плавання прийматиме басейн «Гарт».

«За останні кілька років суттєво зросла кількість аматорів, які займаються триатлоном в Харкові. Це не може нас не тішити! Також у нас чимало молодих талантів, які з часом стукатимуть до дверей головної команди. Зокрема, чемпіонами України 5 років поспіль у своїх вікових групах стають наші перспективні брати Анзіни, Максим та Геннадій. Тож, перспектива є, і це головне!», – підсумував Володимир Сидоренко.

Додамо, що у Харкові між собою сперечатимуться втому числі претенденти від України на участь у III літніх Юнацьких Олімпійських Іграх, що у жовтні 2018 року відбудуться в Буенос Айресі. А хто виграє цю локальну дуель – покаже час. Змагання відбудуться з 25 по 27 січня.

Останнє в медіа