Проект «Do like OLYMPIANS» завітав до Маріуполя
22 Січня 2018 Поділитися
Проект «Do like OLYMPIANS» завітав до Маріуполя

18 січня у ЗОШ №29 Маріуполя під патронатом відділення Національного олімпійського комітету України в Донецькій області відбулося спортивне свято «Do like OLYMPIANS», в якому брав участь відомий спортсмен - професійний кікбоксер і тайбоксер Олександр Олійник, семиразовий чемпіон світу, майстер спорту України міжнародного класу з тайського боксу «муей-тай».

Учасників свята привітали директор школи Лариса Бикова, директор ОСДЮШОР з видів боротьби Олександр Соколов, тренер з тайського боксу Вадим Дубровський.

Відомого спортсмена зустріли 180 учнів початкової школи. Олександр розповів про свій шлях у спорті, а також продемонстрував свої улюблені вправи з тайського боксу за допомогою вихованців федерацій греко-римської боротьби та тайського боксу.

Вихованці ОСДЮШОР продемонстрували показову програму, яка викликала захоплення у школярів та надихнула займатись спортом усіх присутніх у спортивній залі.

Тренер-викладач з греко-римської боротьби Андрій Матійченко, якій на волонтерських засадах займається пропагуванням олімпійського руху на Донеччині, розповів учням про досконалість, дружбу та повагу, головні олімпійські цінності.

Відділення Національного олімпійського комітету України в Донецькій області відзначило діяльність Андрія Матійченко «Подякою», яку вручив на святі директор ОСДЮШОР Олександр Соколов.

Учні школи отримали спортивну атрибутику, олімпійські путівники та щоденники від Національного олімпійського комітету України та відділення НОК України в Донецькій області, а загальноосвітня школа - м’ячі від федерації тайського боксу й спонсорів.

Останнє в медіа