Проект НОК України «Dо like OLYMPIANS» набув нового формату
24 Січня 2018 Поділитися
Проект НОК України «Dо like OLYMPIANS» набув нового формату

Починаючи з цього року проект «Dо like OLYMPIANS» набув нового формату, тепер він передбачає не лише розминку з олімпійцем чи відомою особистістю, а й перегляд відеоролика «Застосуй олімпійські цінності в житті».

Метою такого заходу є привернення уваги молодих і талановитих дітей до занять спортом, наближення та ознайомлення їх з олімпійськими цінностями.

Нещодавно цей захід відбувся у дитячому будинку «Рідний дім» с.Сасів Золочівського р-ну Львівської області. Дітей було ознайомлено з один із видів спорту, а саме бокс. Адже серед зіркових гостей були: Вікторія Вірт-Гарасимович – майстер спорту України міжнародного класу з боксу, чемпіонка світу та Європи серед юніорів, стипендіат НОК України; Ігор Тимчишин- тренер спортивного клубу «Ринг» та його вихованці, а саме: Сніжана Маудза – учасниця ЧЄ 2017 року та Владислав Разумов – учасник обласних та Всеукраїнських змагань.

Вікторія розповіла про всій вид спорту, провела розминку, а після того відбулась презентація відеоролика «Олімпійські цінності. Дружба» та бесіда з дітворою.

Під керівництвом Ігора Тимчишина та його вихованців відбувся майстер-клас з боксу, де кожен з дітей мав можливість одягнути боксерські рукавиці та попробувати себе в ролі юного боксера. По закінченню заходу відбулось фотографування з гостями заходу, учасники були сповнені позитивними емоціями та гарним настроєм.

Останнє в медіа