«Олімпійський чат» з Павлом Хникіним і Андрієм Ковенком у Ладижині
29 Січня 2018 Поділитися
«Олімпійський чат»  з Павлом Хникіним і Андрієм Ковенком у Ладижині

Ладижин вже два роки поспіль перемагає у традиційному конкурсі обласного відділення Національного олімпійського комітету на найкраще проведення олімпійських заходів на Вінниччині.

Команда Ладижинської школи № 4 торік посіла високе друге місце на обласному конкурсі «Олімпійське лелеченя» і стала призером в складі об’єднаної команди (разом з учнями Вінницької школи № 27) на аналогічному Всеукраїнському етапі. Тому не дивно, що саме в цьому навчальному закладі 25 січня провели тренінг в рамках Всеукраїнського проекту #OlympicLab вінницькі зірки спорту.

Дворазовий срібний призер Олімпійських ігор з плавання, голова обласного осередку НОК Павло Хникін та учасник Олімпійський ігор зі спортивної ходьби, стипендіат Національного олімпійського комітету Андрій Ковенко в рамках «Олімпійського чату» поспілкувалися зі школярами, відповіли на їхні запитання і повідали про свою славну спортивну кар’єру.

«Ми намагаємося активно розвивати спорт. Маємо два спортзали, спортмайданчик зі штучним покриттям, два тренажерні зали, достатню кількість м’ячів та іншого спортивного інвентарю. Більшість міських змагань з ігрових видів спорту виграють саме наші учні. Співпрацюємо з ДЮСШ та спортивними клубами, які проводять тренування на нашій базі», – ділиться успіхами директор Ладижинської школи № 4 Леонід Руденко.

Також Павло Хникін і Андрій Ковенко разом з головою спорткомітету Ладижина Сергієм Стояном були суддями цікавих «Веселих стартів» серед двох команд четвертокласників. Вони складався аж з 10 конкурсів, серед яких були й досить оригінальні.

Представники відділення НОК України привезли у подарунок комплекти м’ячів, які передадуть до навчальних закладів міста.

«За допомогою цікавих уроків фізичної культури на кшталт «Веселих стартів» ми заохочуємо дітей займатися спортом, надаємо їм важливий перший поштовх. Наше головне завдання – популяризація здорового способу життя. В Україні бракує сучасних спортивних баз, споруд, майданчиків, басейнів. Суспільство має зрозуміти, що це важливо, і що питання покращення матеріальної бази спортивної галузі є першочерговим. За допомогою спорту можна розв’язати багато наявних в країні проблем», – наголосив Павло Хникін

Олімпійці оглянули деякі важливі спортивні об’єкти у місті. Причому майже всі вони знаходяться поруч. Чи не найбільше вразив унікальний садочок зі спортивним нахилом «Берізка». Він має добре обладнану шахово-шашкову кімнату, міні-басейн, а дошколярики регулярно займаються скандинавською ходьбою. У загальноосвітній школі № 2 гостям показали скеледром в спортзалі, причому стандартної для змагань висоти. Головний басейн міста (з двома доріжками) хоча й приватний, але вихованцям усіх загальноосвітніх і спортивних навчальних закладів дозволено раз на тиждень займатися безкоштовно. У просторих спортзалах ДЮСШ Ладижинської ТЕС ім. Івана Сагаєва регулярно готують самбістів - переможців не лише обласних і всеукраїнських змагань, але й міжнародних.

Відвідали гості непогану базу Ладижинської ДЮСШ № 2, де готують найкращих в області майстрів академічного веслування. І навіть заклад громадського харчування на березі Південного Бугу виявився спортивним – повсюди були великі фотографії змагань, кубки та інші нагороди місцевих чемпіонів.

Останнє в медіа