Біатлоністка Ірина Варвинець визнана найкращою спортсменкою січня в Україні

За підсумками спортивного січня біатлоністку Ірину Варвинець визнано найкращою спортсменкою місяця в Україні. Особистого наставника спортсменки Миколу Зоца та старшого тренера жіночої біатлонної команди України Уроша Велепця названо найкращими тренерами січня.
Напередодні найважливішого старту чотириріччя – ХХІІІ зимових Олімпійських ігор-2018 в південнокорейському Пхьончхані талановита спортсменка продемонструвала чудові результати на чемпіонаті Європи, що відбувся в італійському Ріднау.
На престижному європейському форумі Ірина двічі підіймалася на найвищу сходинку п'єдесталу пошани. Спочатку вона святкувала перемогу у спринтерській гонці, а потім разом з колегами по команді – Юлією Журавок, Артемом Примою та Дмитром Підручним – у змішаній естафеті.
Ще одну нагороду Ірина Варвинець здобула у гонці переслідування, де стала володаркою звання віце-чемпіонки Європи.
Відзначимо, що для Ірини це друге високе визнання Національного олімпійського комітету України. Вперше вона була визнана найкращою спортсменкою України в лютому 2015 року.
Фото: biathlon.com.ua
23-є червня 2026 р.Олімпійська родина на чолі з Вадимом Гутцайтом вітає з Днем народження Андрія Ніколаєнка!
23-є червня 2026 р.Президент НОК України привітав з Міжнародним олімпійським днем!
22-е червня 2026 р.Майстер-класи від чемпіонів: Донецький спортивний коледж долучився до Олімпійського дня