Оголошено переможця дизайну медалі на Юнацькі Олімпійські ігри-2018
31 Січня 2018 Поділитися
Оголошено переможця дизайну медалі  на Юнацькі Олімпійські ігри-2018

Якщо представники зимових видів спорту в очікуванні найголовніших стартів чотириріччя, які 9 лютого розпочнуться у південнокорейському Пхьончхані, то юні атлети з літніх видів лише готуються виборювати право участі у III літніх Юнацьких Олімпійських ігор 2018 в аргентинському Буенос-Айресі.

Активно готується до проведень змагань і Оргкомітет Ігор. У листопаді 2017-го разом з Міжнародним Олімпійським Комітетом був оголошений конкурс дизайну медалі. Всі бажаючі мали чудову нагоду залишити свій слід в олімпійській історії.

Загалом на конкурс надійшло 300 робіт з 50 країн. Члени журі, до якого входили Молоді лідери змін, юні репортери та члени МОК обрали переможця. Ним став 18-річний Мухамед Фарід Хусен з Індонезії, який назвав свою роботу «Феєрверк перемог».

«Для мене велика честь бути маленькою частиною Юнацьких Олімпійських ігор. Я не можу описати свої почуття. Я - дизайнер медалей, моя мрія збулась. На такий дизайнер мене надихнули феєрверки, які передають собою хвилювання Юнацьких ігор, коли всі нації зберуться разом під час грандіозного святкування. Феєрверки злітають у небо, так само як і молоді атлети досягають мрій», - ділиться своїми враженнями переможець.

Його дизайн буде представлений на золотих, срібних і бронзових медалях, які вручатимуть спортсменам під час Ігор. В якості призу він отримає поїздку до столиці Аргентини і особисто буде присутнім на урочистій церемонії відкриття й на власні очі побачить церемонію нагородження медалями з власним дизайном, а також отримає у подарунок власний набір медалей і планшет Samsung.

Мухамед є наймолодшим учасником, який виграв конкурс, починаючи з I літніх Юнацьких Олімпійських ігор 2010 року в Сінгапурі.

 

Довідково:

III Юнацькі Олімпійські ігри пройдуть з 6 по 18 жовтня 2018 року у Буенос-Айресі (Аргентина).

Юні атлети віком від 15 до 18 років, з 206 країн світу змагатимуться у 34 спортивних дисциплінах. 

Останнє в медіа