Біатлоністки та лижники прибули до Пхьончхану

До олімпійського Пхьончхану прибула друга група спортсменів. З завершальних тренувальних зборів з Казахстану до столиці Ігор в гарному настрої прилетіли жіноча команда з біатлону та команда з лижних гонок.
Після проходження процедури акредитації спортсмени і тренери розмістились в Олімпійському селищі, приєднавшись до команди з санного спорту, чоловічої біатлонної збірної і фристайлістки Тетяни Петрової, які прибули до Пхьончхану вчора.
«У нас була напружена підготовка в Казахстані. Дуже велика висота – близько тисячі шістсот метрів. Чесно кажучи не заздрю тим, хто виступав там минулого року на Всесвітній зимовій Універсіаді (посміхається). Переліт з Казахстану зайняв біля 5 годин. Тепер будемо готуватись безпосередньо до олімпійських стартів», - розповіла Олімпійська чемпіонка з бітлону Юлія Джима прес-службі НОК України відразі після прибуття до Олімпійського селища.
5-е лютого 2026 р.Офіційно: затверджено прапороносців національної збірної команди України на відкритті Олімпійських ігор-2026!
5-е лютого 2026 р.«Вся важка праця була не марною», – Кирило Марсак про підготовку до Олімпійських ігор, віру в себе та рідний Херсон
5-е лютого 2026 р.У Харкові відбувся XII волейбольний турнір пам’яті Олімпійського чемпіона Юрія Пояркова