Зимове «Олімпійське лелеченя» традиційно приймали на Полтавщині
08 Лютого 2018 Поділитися
Зимове «Олімпійське лелеченя» традиційно приймали на Полтавщині

У селі Петрівка Диканського району Полтавської області у «Сорочиному Яру» вже вп’яте відбувся відкритий спортивно-масовий захід з популяризації зимових видів спорту для дітей «Олімпійське лелеченя».

Цьогоріч змагання були особливі, адже присвячувались старту XXIII зимових Олімпійських ігор 2018 року у Пхьончхані.

Під час урочистого відкриття відбулась церемонія підняття прапору Національного олімпійського комітету.

В «Олімпійському лелечені» брали участь діти з Зінківської СШ, Литвяківської ЗОШ, Козачелагерської, Вовчицької, Кременчуцької, Стасівської, Горішньо-Плавненської, Миргородської, Гадяцької шкіл, а також дві команди зХерсонської області.

Учасники заходу вели боротьбу у слаломі-гіганті, переважна їх більшість сьогодні вперше стали на лижі. Перш ніж їхати на час учасники провели навчання з інструкторами, інші, які були незадіяні - каталися на тюбінгу. Також із великим задоволенням діти брали участь у конкурсі малюнків та давали відповіді під час олімпійської вікторини.

На заході були присутні: голова відділення Національного олімпійського комітету України у Полтавській області Олександр Удовіченко, керівник обласного центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Людмила Калаптуровська, власник гірськолижного комплексу «Сорочин яр» Георгій Бідний, начальник обласного відділення Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України Олена Кучеренко.

У загальнокомандному заліку перемогу здобула команда Вовчицької загальноосвітньої школи. Друге місце посіла Стасівська загальноосвітня школа, а третє - Зіньківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 1.

Переможці отримали кубки, медалі, дипломи та сувеніри від відділення Національного олімпійського комітету України у Полтавській області.

Останнє в медіа