Хокейний матч – у підтримку наших олімпійців
13 Лютого 2018 Поділитися
Хокейний матч – у підтримку наших олімпійців

На ковзанці, що розташовується на Красній площі у Чернігові, курсанти і викладачі Академії Державної пенітенціарної служби, на підтримку нашої збірної на ХХІІІ зимових Олімпійських іграх, провели товариський матч з хокею.

«Ідея проведення цього матчу – підтримка нашої олімпійської збірної, яка знаходиться у Пхьончхані, щоб вони знали, що пересічне населення вболіває за них. Ми зібрали наших штатних працівників, які вміють стояти на ковзанах та трохи мають досвід в цій грі. Це динамічна, і емоційна гра, і було цікаво», – поділився начальник кафедри фізичної підготовки Академії ДПтС Сергій Дейнеко.

«Особливо не готувались до цього матчу. Почитали та вивчили правила, подивились деякі хокейні прийоми. Головне, це продемонструвати нашу підтримку національній збірній, а переможе в цьому матчі дружба», – каже Максим Симоненко, курсант Академії ДПтС.

Спортсмени, які вийшли на лід, не професіонали в хокеї, але гра видалась яскрава і емоційна. Фактично, в матчі перемогли викладачі з рахунком 7:2, але переможеним себе ніхто не відчував. Перемогла дружба, і курсанти та викладачі Академії сподіваються, що їх приклад підніме дух атлетів олімпійської збірної.

Останнє в медіа