Харківщина олімпійська
13 Лютого 2018 Поділитися
Харківщина олімпійська

Харківщина продовжує підтримувати наших олімпійців різноманітними заходами і акціями.

Так, з 1 по 9 лютого у Куп’янській загальноосвітній школі № 1 пройшов Олімпійський тиждень.

Учні школи брали участь у різноманітних спортивних змаганнях таких як: «Веселі старти на льоду», міський турнір зі стрільби з пневматичної гвинтівки, а також товариська зустріч з волеболу між командами Куп’янської загальноосвітньої школи № 1 та Куп’янського навчально-виховного комплексу № 2.

Учителя фізичної культури організували для учнів спортивні естафети та турніри, зокрема конкурс - вікторину на олімпійську тематику «Спортзнайка».

 

Спортивне свято відбулось і у Подолянській загальноосвітній школі І - ІІІ ступенів.

Учні 2 - 11 класів переглянули презентацію «ХХІІІ Олімпійські ігри-2018», з якої дізналися про Пхьончхан, спортивні об’єкти та емблему Олімпіади, талісман тощо. Також школярів познайомили з олімпійською збірною командою України.

 

У Зачепилівському районі відбулась акція «Do like OLYMPIANS». Участь у ній брали голова районної державної адміністрації Андрій Конопля, заступник голови районної державної адміністрації Лариса Ружинська, учні старших класів Зачепилівської ЗОШ І-ІІІ ст., представники установ, організацій району.

 

А у Богодарівській загальноосвітній школі І-ІІ ступенів в рамках реалізації міні-проектів «Разом в майбутнє» відкрили оновлену шкільну спортивну залу. На урочистості були запрошені голова Барвінківської районної державної адміністрації В.Ромах та голова районної ради В. Щолок.

 

Слова підтримки нашим олімпійцям висловили і на Зміївщині. Там з нагоди відкриття XXIII зимових Олімпійських ігор в Пхьончхані урочисто підняли прапори України та Національного олімпійського комітету.

Урочистий захід пройшов на базі Зміївського ліцею № 1 ім. З.Слюсаренка за участі начальника відділу освіти райдержадміністрації В. Шаповалової, начальника сектору у справах молоді та спорту райдержадміністрації М. Корчагіної, директора Зміївської дитячо-юнацької спортивної школи С. Пасічника, спортсменів-зміївчан, багатократних переможців обласних, всеукраїнських та світових змагань, учнів та педагогічного колективу закладу.

Останнє в медіа