Виставка спортивних фотографій у фотокадрі Віктора Кошмала
13 Лютого 2018 Поділитися
Виставка спортивних фотографій у фотокадрі Віктора Кошмала

За підтримки відділення Національного олімпійського комітету України в Чернігівській області в обласному молодіжному центрі відбулася виставка робіт чернігівського фотохудожника Віктора Кошмала, присвячена ХХІІІ зимовим Олімпійським іграм-2018.

Кадри із життя чернігівських спортсменів різних років представлені на фото. Серед яких і біатлоністи, що представлятимуть Україну на Олімпійських та Паралімпійських іграх: Артем Прима, Ірина Варвинець, Сергій Семенов, Артем Тищенко, Ігор Рептюх та Дмитро Суярко. В першу чергу виставка покликана підтримати наших біатлоністів.

Як зазначає сам фотомитець, на спортивних змаганнях головне «впіймати» емоцію, передати швидкість, силу і граціозність, дух змагання.

Після вступного слова, перший заступник голови відділення НОК України в Чернігівській Ніна Лемеш привітала автора робіт та подякувала за активну участь у заходах.

Нагадаймо, Віктор Кошмал – член національного союзу фотохудожників України, Асоціації спортивних журналістів України, неодноразово був учасником і переможцем Всеукраїнського конкурсу спортивної фотографії, яке щорічно проводить Національний олімпійський комітет України.

Останнє в медіа