У Миколаєві прес-центр з висвітлення Ігор-2018 відкрив батько олімпійця
14 Лютого 2018 Поділитися
У Миколаєві прес-центр з висвітлення Ігор-2018 відкрив батько олімпійця

У приміщенні Миколаївської філії ПАТ «Національна суспільна телерадіокомпанія України» розпочав роботу прес-центр для висвітлення подій зимових Олімпійських ігор-2018.

У відкритті брали участь заступник голови обласного відділення Національного Олімпійського комітету України Вадим Прокопович, заступник начальника відділу з питань фізичної культури та спорту ОДА Віктор Гінкул, а також спортивні журналісти Миколаєва: Анатолій Бєлоножко, Сергій Розумяк, Юрій Малишев, Вадим Кучмій. Особливим гостем зустрічі став Володимир Абраменко – батько українського фристайліста, учасника Олімпійських ігор-2018, володаря малого Кришталевого глобуса з лижної акробатики сезону 2015-2016 рр. Олександра Абраменка. В українській олімпійській збірній Олександр – єдиний представник Миколаївщини.

За словами т.в.о. продюсера Миколаївської філії Федора Бондаря, прес-центр на період змагань стане платформою для комунікації спортивних журналістів, експертів, представників федерації зимових видів спорту Миколаєва.

Олімпійський майданчик на території телеканалу – це можливість спільного перегляду прямих трансляцій, обміну думками для фанів зимових змагань, також отримання інформації щодо розвитку олімпійського спорту в Україні, коментарів від фахівців для представників ЗМІ.

Працюватиме прес-центр з 12:00 до 18:00 у період з 12 до 25 лютого.

У холі будівлі Миколаївської філії Суспільного встановлено два монітори для перегляду трансляцій Ігор. Також забезпечено wі-fі-доступ, телефонний зв’язок та зручні місця для роботи журналістів і проведення брифінгів.

Крім того, у місцевій ранковій програмі «Новий день» транслюються тематичні відеоматеріали про певні види зимового спорту. Вже найближчим часом до студії ранкового шоу завітають батьки Олександра Абраменка, заступник голови відділення Національного олімпійського комітету України у Миколаївській області Вадим Прокопович, тренер з біатлону, паралімпієць Максим Яровий, тренер зі скелелазіння Руслан Огар, спортивний журналіст Анатолій Бєлоножко та інші.

Останнє в медіа