Сергій Бубка: «Олександр Абраменко подарував радість всьому українському народу»
18 Лютого 2018 Поділитися
Сергій Бубка: «Олександр Абраменко подарував радість всьому українському народу»

Історичне «золото» для вітчизняного спорту здобув сьогодні фристайліст Олександр Абраменко, вперше за всю історію Незалежності зумів піднятись на найвищу сходинку п’єдесталу.

Одним із перших новоспеченого чемпіона привітав президент Національного олімпійського комітету України Сергій Бубка.

«Це видатне досягнення, просто геніальний виступ. Щиро дякую Олександру і його наставнику Енверу Аблаєву, які подарували такі щасливі і приємні миті радості всьому українському народу. Самий складний стрибок Абраменко залишив на супер фінал і зумів витримати це неймовірне напруження. Треба було йти ва-банк, адже перемагає лише найсильніший. Конкуренція на Іграх просто неймовірна».

«Я розумію, що зараз відчуває Олександр», - додає Сергій Бубка. – Я сам, коли вигравав Олімпійське «золото», не контролював емоції і не до кінця розумів, що відбулось. Це фантастичний стан, який я бажаю кожному спортсмену відчути на собі. Зараз він ще не розуміє, що відбулося і яку бажану перемогу здобув для фристайлу та всього українського олімпійського руху. Мені буде дуже приємно, завтра, на медал плазі, особисто вручити золоту медаль нашому Сашкові».

А ще головний олімпієць країни зізнався, що відчував, що саме сьогодні буде медаль, але про це нікому не казав і лише палко вболівав на трибунах за українця.

 

Останнє в медіа