На Сумщині пройшли цікаві та різноманітні заходи з нагоди проведення Олімпійських ігор
28 Лютого 2018 Поділитися
На Сумщині пройшли цікаві та різноманітні заходи з нагоди проведення Олімпійських ігор

Під час XXIII зимових Олімпійських ігор у конгрес-центрі Сумського державного університету за підтримки відділення НОК України у Сумській області, відбувались різноманітні заходи з нагоди проведення XXIII зимових Олімпійських ігор в Пхьончхані.

А це виготовлення та трансляція мотиваційного відеоролику «Разом до перемоги», конкурс-виставка дитячих малюнків «Малюнок для олімпійців», флешмоб «Разом до перемоги! Сумщина підтримує національну збірну» та «День здоров’я».

До акцій долучились юні спортсмени ДЮСШ міста та області, студенти сумських ВУЗів, представники влади та відомі спортсмени.

Своїми фотографіями із підтримкою спортсменів із Сумщини протягом тижня поділилися десятки жителів області.

На заходах були присутні представники Міністерства молоді та спорту України, Сумської ОДА, обласної та міської влади, ректори ВУЗів міста, а також голова обласного відділення Національного олімпійського комітету України, призерка Олімпійських ігор з біатлону Олена Петрова.

Учні ДЮСШ міста та області отримали подарунки від Національного олімпійського комітету, потримали в руках олімпійську медаль Олени Петрової, яку вона здобула у Нагано та сфотографувалися на згадку з олімпійською медалісткою.

Всі переможці конкурсу-виставки дитячих малюнків «Малюнок для олімпійців» отримали пам’ятні подарунки.

По завершенню заходів, був проведений олімпійський «День здоров’я», де усі бажаючі, а саме учні, професійні спортсмени, студенти та ветерани спорту змагалися за призові місця й нагороди на сумській лижній базі у Токарях.

Переможці та призери отримали подарунки від Національного олімпійського комітету.

Останнє в медіа