Спортивні забави у Чугуєві
28 Лютого 2018 Поділитися
 Спортивні забави у Чугуєві

З метою розвитку олімпійського руху, формування позитивного відношення до олімпійського руху та здорового способу життя у закладах освіти Чугуєва, що на Харківщині, були проведені різноманітні заходи у рамках Всеукраїнського проекту НОК України «Do like OLYMPIANS».

Так у місцевому дошкільному навчальному закладі (ясла-садку) №3 відбулися малі спортивні ігри за участю дітей старшого дошкільного віку. Діти згадали, що символізують олімпійські кільця, які зимові види спорту бувають, дізнались хто із спортсменів України брав участь у Іграз-2018 тощо. Також вони мали змогу показати свою вправність, відчути себе справжніми спортсменами, взявши участь у змаганнях.

Всі бажаючі могли долучитись до міських змагань на тюбінгах «Скелетон по-чугуївські». Учасники повинні були спуститись на максимальній швидкості з гірки.

У змаганнях брало участь 25 чоловік. Найкращий результат показав Віталій Горошко, який пустився з гірки за 31.00 с., на другому місці - Руслан Могилевський з результатом 32.57 с., і третє місце розділили батько з сином Руслан та Ілля Златники фінішувавши за 35.17 с.

Переможці отримали медалі, грамоти та цінні призи від міського голови Галини Мінаєвої та пам’ятними дипломами від відділення НОК України у Харківській області.

Останнє в медіа