У Вінниці відбулося свято «Олімпійського лелеченя»
02 Березня 2018 Поділитися
У Вінниці відбулося свято «Олімпійського лелеченя»

На базі комунального закладу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів із спеціалізованими класами з поглибленим вивченням математики і фізики № 34 Вінницької міської ради» відбувся міський спортивно-масовий захід серед дітей та юнацтва «Олімпійське лелеченя».

У змаганнях взяли участь 31 заклад середньої освіти – 372 учасника. На заході з вітальним словом до учасників звернулась заступник голови відділення НОК України у Вінницькій області, майстер спорту зі стрибків у воду Тетяна Шмаль.

На змаганнях панувала дружня атмосфера. Учасники мали змогу показати свої знання у конкурсі «Знавці олімпійського спорту», продемонструвати злагодженість дій у конкурсі «Презентація», показати спритність та командний дух у конкурсах «Комбінована естафета» та «Рухлива гра».

Учасники працювали злагоджено, допомагали та підтримували один одного, ділилися враженнями та обмінювалися телефонами.

Велика подяка організаційному комітету за чітку організацію змагань, суддям - за професійне та чесне суддівство. Окрема подяка адміністрації комунального закладу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів із спеціалізованими класами з поглибленим вивченням математики і фізики № 34 Вінницької міської ради» за гостинний прийом змагань такого рівня.

До кінця змагань зберігалася інтрига, не було відомо, хто стане переможцем і тільки після підрахунків останнього конкурсу став відомий переможець. Ним стала команда комунального закладу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 27 ВМР», друге місце з відривом всього 3 очка виборола команда комунального закладу «Загально-освітня школа І-ІІІ ст.№ 21 ВМР» і третє місце посіла команда комунального закладу «Загально-освітня школа ІІ-ІІІ ст. № 31 ВМР».

Команду-переможця та призерів нагородили грамотами Департаменту освіти та призами від обласного Олімпійського комітету.

Бажаємо всім командам-учасницям змагань наснаги, нових вражень, гарного настрою та закладу «Загально-освітня школа І-ІІІ ст. № 27 ВМР», перемоги на обласних змаганнях.

Останнє в медіа