Відбулося засідання Виконкому Харківського обласного відділення НОК
14 Березня 2018 Поділитися
Відбулося засідання Виконкому Харківського обласного відділення НОК

Відбулось чергове засідання виконкому відділення НОК України в Харківській області, під час якого були розглянуті питання щодо реалізації рішень проведеної в грудні минулого року асамблеї відділення.

Зокрема, прийнято рішення про проведення у 2018 році конкурсу спортивних журналістів пам’яті Заслуженого журналіста України, майстра спорту Бориса Ланевського, про проведення під час заходів Олімпійського дня в поточному році акції "В оздоровче літо з Олімпійськими цінностями", про спільні заходи Відділення та обласного центру "Спорт для всіх" на 2018 рік та затверджені відповідні заходи з цього питання. Знайшла підтримку у членів Відділення пропозиція Члена виконкому Чубарова О. С. щодо виготовлення спортивного календаря за підсумками 2018 року з матеріалами про кращих спортсменів області та міста Харкова. Виконком осередку підтримав ініціативу про участь в конкурсі спортивних програм "Світ спорту", започаткованого НОК України.

В рамках засідання було заслухано звіт голови відділення з питання проведення акції підйому Державного прапору та прапору НОК України з нагоди проведення ХХІІІ зимових Олімпійських ігор 2018 року в Пхьончхані. В заходах взяло участь близько 60 тисяч мешканців регіону.

Також за велику роботу з популяризації олімпійського руху Почесними грамотами та дипломами відділення нагороджена велика група активу. В своїх виступах при обговоренні члени виконкому приділили увагу розкриттю роботи федерацій з видів спорту по реалізації питань розвитку фізичної культури та спорту та залученню населення і особливо молоді в їх роботу. Піднімалось також питання щодо баз олімпійської підготовки в Харківській області, що буде розглянуто на одному з засідань виконкому.

З розглянутих 13 питань порядку денного прийнято відповідні рішення.

Останнє в медіа