«Do like Olympians» з боксерським нахилом
15 Березня 2018 Поділитися
«Do like Olympians» з боксерським нахилом

15 березня в Івано-Франківську ЗОШ №18 завітали гості, серед яких майстер спорту України міжнародного класу з боксу, учасник Ігор XXVIII Олімпіади у м. Афіни (Греція) Віктор Поляков та представники відділення Національного олімпійського комітету України в Івано-Франківській області Володимир Антонець і Марія Чемерис.

А разом з гостями у школу завітав і Всеукраїнський проект Національного олімпійського комітету України «Do like OLYMPIANS».

В ході заходу учні-першокласники поспілкувалися зі спортсменом-олімпійцем на спортивну тематику. Зокрема, Віктор Поляков розповів діткам про історію Олімпійських ігор сучасності та про те, який шлях спортсмени долають для того, щоб підкорити вершини спортивного Олімпу.

У свою чергу, учні розповіли гостям про свої спортивні вподобання та поділилися своїми мріями на спортивній ниві.

Наступним етапом заходу стала розминка під керівництвом Віктора Полякова і мала виражений боксерський характер. Це неабияк зацікавило дітей і вони з завзяттям виконували всі вправи!

А далі була комбінована естафета та нагородження учасників заходу пам’ятними призами від відділення Національного олімпійського комітету України в Івано-Франківській області.

Фінальною частиною заходу стала спільна фотосесія всіх учасників дійства.

Останнє в медіа