Новини
Юлія Джима виборола «бронзу» етапу Кубка світу з біатлону в Норвегії
14-е березня 2018 р.

Українська біатлоністка Юлія Джима фінішувала з 3-м результатом у спринтерській гонці на етапі Кубка світу в норвезькому Холменколлені і стала володаркою бронзової нагороди.
Наша спортсменка відмінно відпрацювала на обох вогневих рубежах, продемонструвавши високу швидкість на трасі.
У підсумку українка піднялась на п'єдестал пошани престижного старту, пропустивши вперед лише лідерів світового біатлону - Ансастасію Кузьміну зі Словаччини і Дар'ю Домрачеву з Білорусі.
Президент Національного олімпійського комітету Сергій Бубка привітав Юлію Джиму, тренерській штаб і Федерацію біатлону з гарним здобутком і побажав нових успіхів.
Останні новини
26-е червня 2026 р.У Вінниці стартував Всеукраїнський семінар з суб’єктами олімпійського руху!
25-е червня 2026 р.Естафети, конкурси та цінності олімпізму: на Запоріжжі відзначили Олімпійський день
25-е червня 2026 р.Спорт об’єднав молодь Донеччини навколо олімпійських цінностей та футболу в Мукачево
Спонсори та партнери НОК України