Ігор Радівілов втретє отримує звання найкращого спортсмена місяця в Україні

Спортивного гімнаста Ігоря Радівілова визнано найкращим спортсменом березня в Україні. Його особистого наставника Вячеслава Лаврухіна названо найкращим тренером першого місяця весни.
Підводячи підсумки спортивного березня Експертна комісія НОК відзначила чудові виступи українських спортсменів на міжнародних змаганнях з біатлону, дзюдо, карате, спортивної гімнастики, стрільби, фехтування.
Високого визнання НОК удостоєний бронзовий призер Олімпійських ігор Лондона-2012 Ігор Радівілов завдяки блискучому виступу на змаганнях Кубка світу в Досі (Катар), де він здобув дві медалі найвищого ґатунку. Українець святкував перемогу у вправах на кільцях та в опорному стрибку.
Крім цього, за підсумками серії змагань Кубка світу зі спортивної гімнастики 2016-2018 років Ігор Радівілов здобув перемогу в загальному заліку у вправах на кільцях та в опорному стрибку.
Нагадаємо, Ігор втретє здобуває звання найкращого спортсмена місяця в Україні. Раніше цю нагороду гімнаст отримував за жовтень та листопад 2017 року.
20-е червня 2026 р.В Стародавній Олімпії відбулась 66-та Міжнародна сесія для молодих олімпійських амбасадорів
22-е червня 2026 р.Майстер-класи від чемпіонів: Донецький спортивний коледж долучився до Олімпійського дня
22-е червня 2026 р.Масовий забіг, нові майстри спорту та стадіон: як Кропивницький відзначив Олімпійський день