Харківські студенти долучились до відзначення Міжнародного дня спорту
06 Квітня 2018 Поділитися
Харківські студенти долучились до відзначення Міжнародного дня спорту

В колонній залі Північного корпусу Харківського Національного університету імені В. Н. Каразіна відбулася зустріч з чемпіонами в рамках проекту Olympic_LGT_Lab, присвячений Міжнародному дню спорту.

В рамках заходу був проведений один із модулів проекту – Олімпійський чат. Серед запрошених гостей були присутні: Олена Ковтун – майстер спорту міжнародного класу з настільного тенісу,  перша чемпіонка України, дворазова чемпіонка Європи, учасниця Олімпійських ігор в Сеулі та Сіднеї. Сергій Федченко - чемпіон Європи з боксу по версії WBO в суперлегкій вазі, Олена Борисенко -  чемпіонка світу зі стрільби з лука, Віктор Галазюк - тренер Олени Борисенко, викладач, майстер спорту міжнародного класу зі стрільби з лука з 2010 року, чемпіон України зі стрільби з лука 2005 року володар Кубка України зі стрільби з лука в особистому заліку 2005 року.

В ході зустрічі студенти мали унікальну можливість поспілкуватися чемпіонами та майстрами спорту. Були задані найбільш хвилюючі запитання серед яких: як не здатися на шляху до чемпіонства, що найбільше мотивує для отримання кращого результату, які перші думки коли стоїш на п’єдесталі переможців тощо.

Автор найкращого запитання, на думку спортсменів, студент 2-го курсу ФГГРТ Вадим отримав подарунок – олімпійський путівник від відділення НОК України в Харківській області.

Зустріч пройшла в теплій, спортивній атмосфері, студенти та спортсмени отримали велике задоволення від спілкування, та дізналися багато цікавої інформації.

Останнє в медіа